Ne demek?

Augustus tapınağı, Ankara zamanı eserlerinden bir tanesidir. En skolastik zamanı olan Augustus tapınağına özellikle Ankara’nın gezinsel yerlerinden birisidir.

 Ankara Kalesine gelerek Ankara’nın bütününü 360 paye görebilir, Ankara’nın büyük manzarasını seyredebilirsiniz. Ankara’da kolay gezilecek yerler ortada arsa meydan Ankara kalesi karşı çektiğimiz vlog izlemeden gitmeyin. 

Bunun yerı dizi şehrin merkezi evetğu ciğerin birokkalı yetişkin alışbilgiş merkezleri, yedinci sanat salonları, âlem yerleri, kafeler, restoranlar, barlar, sanat ve hars yerleri, sinemalar ve henüz birfena mekânı Ankara’nın kalbinde Kızılay Alanında görebilirsiniz.

Tarihte, Avrupa ve Asya beyninde göç, tecim ve fetih yolları üzerinde mevcut Ankara’da gezilecek saf yerler, Ankara’da gidilecek mekanlar beyninde

Ankara Kalesini gezmeye gittiğinizde uğramadan dönmemeniz müstelzim bir mekân bile Hangimiz Sevmedik Cafe olup burada bulunan Türkiye’nin Domestik Gazozlarının tadına bakmadan ayrılmayın. 

Ulucanlar Kodes Müzesi, 1925 tarihinden 2006‘ya denli Ankara şeşndağ ilçesinde bulunan bir cezaeviydi. İlk başlarda umutla yapılan bu cezaevinde işkenceler, infazlar ve henüz birfena zulmet günler evetşandı.

” sorusu her yanüyle ele tuzakıp harika bir yazı aşağıda sizleri bekliyor, ümit ederim yazdıklarımı faydalı bulursunuz, konu ahir yorumlarınızı bekliyorum.

Çankaya’da arazi meydan Kuğcelil Otopark, manzarası ve atmosferi sizi hafta sonları şehir stresinden kurtacaktır. Özellikle kafe ve restoranları meşhur olan bu otopark içinde çeşitli ördek ve kaz hayvanlarını da görebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk oyuncak müzesi olan Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi, içinde sizi maziye götürecek ve Bu linkte duygulandıracak biriyi oyuncak eserleri bulunmaktadır. Bu müzede, tüm dünyadan toplanan yeni ve müzelik oyuncakları görebilirsiniz. Çocukluğuna tekrar yetmek isteyen ve çocuk ertelenmek isteyenler yürekin özellikle yapılmıştır.

2000 senevi bir geçkini olan ibadetgâh, çok elleme korunamasa da günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır. Unesco’nun da anıta ilgi göstermesi ile yanında andaçtta düzenleme çtuzakışmaları mebdelamıştır ve halen de sürmektedir.

subscribe for a blog website? The account aided me a appropriate deal. I have been tiny bit acquainted of this your broadcast offered bright clear concept.

Ankara’ya revan her insanın görmesi müstelzim yerlerden bir tanesidir. Ankara’nın kalbi olan Kızılay Ortalıkı, ne denli kalaba bulunduğunu rüyet fırsatını yakalayabilirsiniz. Her daima ordu olan bu meydanda bugün gün çeşitli etkinlikler ve aktiviteler mimarilmaktadır.

Kulesinde döner restoranı ile meşhur olan Atakule sayesinde tüm Ankara’yı çok huzurlu bir şekilde görebilirsiniz. Muhteşem bir simge olan Atakule, başkaca Türkiye ciğerin de dünyanın hafızasında olan en güzel simgelerden bir tanesidir.

Fil iskeletlerinden ilk insana, şu asıl hayatta olmayan biriyi canlı türleri ve bitkilerini burada fark etmek olanaklı.

Ankara’nın simgesi olan Atakule, 1989 senesinde küşadetır. 125 metre yüksekliğe sahip Atakule’nin içinde allıkışmutaş merkezleri bulunmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar